Odhodlat se začít cvičit je těžké, vybrat si správný trénink je ještě těžší. Rozhodujete-li se stále vyzkoušet online cvičení Tabata Workouts, zde je 12 dobrých důvodů, které vás přesvědčí.

proč je dobré cvičit

1. Vybere si každý

Jste žena, muž, začátečník, pokročilý, potřebujete zpevnit tělo nebo získat kondici? Tréninky mají pevně danou kostru v podobě intervalů cvičení a odpočinku. Ale cviky lze zvolit podle vašich potřeb. Nevíte-li, které cviky zvolit, nechte to na nás a vyberte si z našich tréninkových sad.

 

2. Můžete cvičit kdekoliv

Jste introvert nebo si ještě netroufáte navštívit fitko? Cvičte doma. Nebo rádi cvičíte v přírodě na čerstvém vzduchu? Proč ne.  A co skupinové tréninky? Naše online tréninky můžete využít všude, kde máte přístup k Internetu.

 

3. Můžete cvičit kdykoliv

Výhodou online přístupu je, že můžete cvičit kdykoliv. Ráno, v poledne, večer a klidně i v noci. Naše webové stránky s Tabata tréninky jsou přístupné nonstop.

Tabata trénink - pevné břicho

ukázka: Tabata trénink pro pevné a vyrýsované břicho

 

4. Jednoduché, ale účinné cviky

V jednoduchosti je síle a to nejen ta fyzická. Proč dělat krkolomné cviky, které pravděpodobně neodcvičíte technicky správně, když existuje řada základních cviků, které mohou přinést stejný efekt. Mnoho našich tréninků se cvičí pouze s vlastní vahou těla.

 

5. Pestrost

Tabata je něco jako poker. Jednoduchá pravidla, ale nespočet možností. Tabata tréninky mají vždy pevný rámec, ale cviků může být nespočet. Proto když budete chtít, žádný trénink nemusí být stejný. Pestrost je to, co vás u tréninků udrží déle. A nemusíte cvičit pouze s vlastní vahou těla. Jde to i s činkami, kettelbellem, švihadlem, na hrazdě apod.  

 

6. Pouze kliknout a cvičit

Otevřete náš web, vyberte trénink a cvičte. Jednoduché a rychlé. Nemusíte před každým tréninkem vymýšlet seznam cviků, počet sérií a opakování. Zde na TabataWorkout je vše již připraveno.

 

7. Logické cvičení

Tabata tréninků najdete na Internetu a Youbute nespočet. Tak proč zrovna ty naše? Většina z nás cvičí Tabatu doma a je jasné, že ne každý má v pokoji malou posilovnu. Pokud si vyberete Tabatu vhodnou na cvičení doma, tak trénink bude obsahovat hlavně cvičení s vlastní vahou. Není nic horšího, když Tabaty na Youtube obsahují 7 cviků s vlastní vahou a poslední osmý cvik je nesplnitelný, protože obsahuje šplh na laně nebo převracení obrovské pneumatiky. U nás budete vždy vědět co pro konkrétní Tabatu budete potřebovat.

tabata trénink - prkno, plank

ukázka: Tabata trénink – Prkno 8x jinak. Pro pevné a silné tělo

 

8. Bez vysportovaných fitness trenérů. Bohužel nebo bohudík.

Ne každému je při chuti, mít na obrazovce online tréninku vysportovanou, skvěle vypadající fitness trenérku. Po několikátém cvičení stejné Tabaty vám může jít její vzdychání a sladké povzbuzování krkem. Náš Tabata trénink obsahuje časovač, vizuální a akustickou signalizaci a seznam cviků. Dále je to již na vás.

 

9. Online trénink na všech zařízeních

Výhodou našich online tréninků je možnost přístupu odkudkoliv. Celý Tabata trénink probíhá v Internetovém prohlížeči. Nemusíte stahovat a instalovat aplikaci. Nemusíte povolovat řadu nelogických přístupů do telefonu. Nemusíte stejnou aplikaci instalovat na všechna zařízení přes která budete cvičit. U nás jen kliknete na tlačítko spustit trénink a cvičíte. 

 

10. Muzika podle vašeho gusta

I když řada Tabata tréninků na Internetu má skvěle vybranou motivující muziku, ne každému může vyhovovat. Jinou hudbu během cvičení bude poslouchat muž, jinou žena, mladší generace nebo ti dříve narození. Někteří dokonce během cvičení žádnou hudbu neposlouchají a plně se soustředí na výkon. Co člověk to jiný vkus. U nás během cvičení můžete poslouchat naše playlisty nebo hudbu úplně vypnout.

 

11. Zdarma

Kliky, dřepy, sedy-lehy, skákací panáky a další podobné cviky jsme nevymysleli tady na TabataWorkout, tak nevíme proč bychom si za ně měli nechat platit. Naše tréninky jsou volně přístupné a zdarma pro vás všechny, kteří jsou odhodlaní cvičit. 

 

12. Vše pohromadě

Internet je nabitý informacemi o fitness a cvičení. Na jednom webu najdete seznam cviků, na druhém tréninkový plán, na třetím eshop s pomůckami a na čtvrtém informace, že pouze ten jejich systém je ten nejlepší. Člověku jde z toho hlava kolem a neví co si zvolit. U nás najdete vše na jednom místě. K Tabata tréninku potřebujete časovač, seznam cviků, popis cviků a trochu motivace. To vše u nás najdete. Už nemusíte hledat informace a nástroje všude možně na internetu.

 

Podívejte se na naše ukázky Tabata tréninků a sami se přesvěčte, jestli tyto tréninky vhodné právě pro vás. 

Tabata Workout tréninkukázka tréninku: Prkno, 8x jinak

 

Seznam všech tréninků najdete zde v sekci Tabata Workout – seznam tréninků

Tabata - seznam tréninků

Předchozí článekJe Tabata online trénink i pro mě? Odpovězte si na tyto otázky