Online Tabata tréninky pro každého a úplně zdarma – Tisková zpráva

TabataWorkout.cz není pouze pasivní online fitness magazín. Čtenářům přinášíme vždy něco navíc. Pasivní čtení jak být fit, jak cvičit a jak se stravovat je sice přínosné, ale bez aktivního pohybu a cvičení zbytečné. Proto jsme naše stránky rozpohybovaly a věříme, že rozpohybujeme i Vás. Připravili jsme sadu online Tabata tréninků, které jednoduše spustíte přímo na našem webu. Není potřeba žádná registrace a žádné platby. Vše je úplně zdarma.

Tabata Workout trénink doma

Jaký byl náš cíl

Naším cílem je věci zjednodušovat a zrychlovat. Nechceme používat technický složité a náročné cviky, když stejného výsledku lze dosáhnout se základními cviky. Nechceme tréninky zbytečně protahovat, když lze cvičit krátce a účinně. Nechceme Vás nutit k registracím a závazkům.

My Vám chceme nabídnout možnost, jak budovat kondici a formovat tělo zcela zdarma a bez poplatků. Chceme vám vzít možnost výmluvy, že to nejde, že nevíte jak na to, a že nemáte potřebné pomůcky ke cvičení. 

Vše jsme snížili na minimum a osekali na dřeň. Žádná omáčka okolo. Díky náročnému, ale účinnému systému Tabata trvá jedno cvičení pouhé 4 minuty. A díky vytvořeným cvičebním sadám přímo na našem webu spustíte trénink s trochou nadsázky na jeden klik.

 

Proč jsme vytvořili Tabata tréninkové sady

Prvotní myšlenka vznikla z osobních potřeb. Odhodlání cvičit může být velké, ale když nevíte co cvičit a jak cvičit, tak vás může prvotní nadšení rychle opustit. Stejně tak tomu bylo i u mě. Potřeboval jsem vytvořit něco, kde bych přišel tzv. do hotového. Tedy vše nachystané a rychle spustitelné. Proto vznikla první sada Tabata tréninků, která se soustředí jak na konkrétní partie, kondici, tak i komplexní zátěž.

 

Klikni a cvič! Cvič efektivně.

Přesvědčte se, že začít cvičit je opravdu jednoduché. Klikněte na ukázkový trénink a posuďte sami.

Tabata Workout časovačTabata Workout – pro pevné a vyrýsované břicho

Spustit trénink

Dále je to již na Vás.

Všechny online Tabata tréninky naleznete zde: Online Tabata tréninky 

 


Nicméně pozor, Tabata systém je fyzický náročné cvičení, proto vždy vezměte v úvahu váš zdravotní stav. A pokud si nejste jistí, poraďte se s lékařem.