Většina lidí se dnes snaží sportovat, někdo rád vytáhne kolo, jiný si jde zaplavat, zaběhat, vyrazí na brusle nebo si zajde do fitnesu. Někteří sportují proto, aby si udrželi figuru, pro jiné je sportování výzva a chtějí překonávat své limity. Frustrace nastává tehdy, když se snažíme a nevíme, jaký přínos naše aktivita má nebo jakých cílů jsme dosáhli. To byl výkon, kolik jsem u toho asi spálila kalorií? Tak dlouho jsem ještě neběžel, jakou jsem asi překonal vzdálenost? Je krásné vědět, čeho jste dosáhli, protože vám to dá motivaci své výkony překonávat. Jak ovšem svojí aktivitu sledovat? Nejlepší možnost nabízí fitness náramky. Svět fitness náramků definitivně dobyla společnost Xiaomi se svou sérií náramků Mi Band.

 

 

Co všechno náramky umožní?

S Mi Band máte možnost měřit vzdálenost, kterou uběhnete nebo ujdete, dokonce zjistíte, jakou vzdálenost jste uplavali. Velmi důležitou funkcí je měření tepu, obzvláště při kardio cvičení si mnoho lidí hlídá tep. Bylo totiž zjištěno, že se nejlépe pálí tuky, když se dosáhne 55-65% tepové frekvence a díky fitness náramku může mít uživatel tep dokonale pod kontrolou. Bude neustále vidět, kolik spálil kalorií. Zařízení má mnoho sportovních módů, můžete s ním ovládat puštěnou hudbu, hovory a mnoho dalšího. Skvěle tak nahradí v moha ohledech chytré hodinky, přitom je podstatně levnější.

Tabata časovače

 

Přizpůsobení vzhledu

Zřejmě nejlepší možností je možnost přizpůsobení vzhledu. Velmi žádané jsou náhradní náramky pro Mi Band 5, které umožní si změnit během chvilky vzhled hodinek. Mnoho lidí má doma větší množství hodinek, které střídá podle toho, na jakou akci se chystá, jestli jsou do zaměstnání, do fitnesu, na kolo nebo na společenskou akci. S Mi Band můžete udělat to samé, můžete si pořídit mnoho náhradních náramků a střídat je podle události. Na sport si vzít silikonové náramky, do práce třeba nylonové a pokud vyrazíte do společnosti, tak luxusní kovové s magnetickým zapínáním. Možnost přizpůsobení nabízí i náhradní cvočky.

 

 

 

Kde pořizovat příslušenství pro Mi Band

Příslušenství pro Mi Band nemusíte hledat po kamenných obchodech, velmi levně ho pořídíte ve specializovaném eshopu www.mibandshop.cz, kde naleznete širokou škálu náhradních řemínků pro všechny modelové řady, tedy i náhradní náramky pro Mi Band 4 aj. Pokud si fitness náramek pořídíte, měli byste dbát i na jeho ochranu. Jak asi tušíte, nejvíce choulostivým místem je displej, který byste mohli poškodit ve fitnesu nebo třeba při pádu z kola. Jeho odolnost zvýší ochranné fólie pro Mi Band 5, ty zabrání poškrábání displeje a zvýší jeho odolnost proti běžným vlivům. V eshopu pořídíte také nabíjecí kabely. Pokud je ztratíte nebo je poškodíte, vždy si můžete levně pořídit nové. Mi Band je všestranným pomocníkem v běžném životě i při sportu a stal se z něho i velmi výrazný módní doplněk, který si můžete přizpůsobovat tak, aby vždy dokonale ladil k vaší osobnosti i k vašemu outfitu.

 

Předchozí článekJak cvičit v karanténě? Vyzkoušejte prkno.
Další článek8 nejlepších cviků