Tabata Workout magazín – Intro

Nedostatek času na cvičení

Dnešní hektická doba klade vysoké nároky na efektivitu. Stále častěji máme pocit, že se nám nedostává volného času. Práce, nákup, vyzvednout děti ze školy, připravit večeři, spát a druhý den znovu. Tak to jde den za dnem. Nedostatek času na koníčky a ještě méně času na „údržbu“ svého těla. Péči o fyzickou stránku často odkládáme na druhou kolej. A přitom by to měla být naše priorita. Najít si čas na cvičení je sice náročnější, ale ne nemožné.

 

Tělo je obrazem mysli

Ne každý může svůj volný čas trávit v posilovně, ne každý si může dovolit zaplatit osobního trenéra. Přitom řada z nás chce být fit a cítit se skvěle. Protože přece jen, tělo je obrazem naší mysli. Pokud netoužíte po dokonalosti, ale chcete dosáhnout zlepšení v síle, v kondici, pružnosti a vytrvalosti, nabízíme Vám možnost vyzkoušet jeden z nejúčinnějších tréninků.

 

Tabata – nekonečné 4 minuty

Mezi jeden z nejúčinnějších systémů, který patří do skupiny vysoce intenzivních intervalových tréninků je Tabata. Tabata je velice účinná, pestrá a intenzivní. Navíc se kalorie spalují i řadu hodin po cvičení. Jedno cvičení Tabata trvá pouhé 4 minuty! 

 

TabataWorkout  – víc než online magazín

TabataWorkout není pouze další fitness magazín, který píše o Tabatě a všemu okolo cvičení. Víme, že pouze čtením žádný člověk kondici, sílu a flexibilitu nikdy nezískal. Proto jsme náš web doslova rozpohybovaly a věříme, že dokážeme rozpohybovat i Vás. A jak? V sekci Tabata tréninky online se nachází sady cvičení, které jsou jednoduše spustitelné a úplně zdarma. Stačí si vybrat cvičení podle náročnosti a zaměření, a můžete se do toho pustit. S nadsázkou se dá říct, že stačí pouze Kliknout a cvičit. 

 

Zjednodušujeme, zrychlujeme, zkracujeme

Jak už bylo řečeno, klademe důraz na efektivitu. Chceme Vám zjednodušit práci s výběrem vhodných cviků a proto všechny sady již seznam cviků obsahují. Není potřeba před každým tréninkem přemýšlet, co, jak a jak dlouho budu cvičit. To jsme již udělali za vás. Zrychlujeme dobu spuštění tréninku. Vše důležité o Tabatě najdete přímo na webu. Není potřeba odbíhat jinam. I trénink je spustitelný přímo z webu. Nemusíte instalovat, registrovat se a spouštět nějakou cizí aplikaci. Díky systému Tabata zkracujeme i čas cvičení. Není potřeba trávit hodiny v posilovně, když lze stejného efektu dosáhnout za podstatně kratší období.   

 

Protože být fit je fajn

Být fit je bezesporu skvělá volba. Pocit kdy můžete dělat ostatní aktivity, kdy zvládnete horskou túru, kdy zaběhnete více jak 5 km, kdy ve fotbale nemusíte střídat po prvním větším sprintu je prostě fajn pocit. Cítit se skvěle má nespočet výhod. A jednou z možností jak takového stavu dosáhnout může být právě cvičení Tabaty. 

Pojďte do toho.

Lukáš, TabataWorkout