Nedaří se Vám zhubnout? Chcete se zbavit obezity? Hledáte způsob, jak získat ideální postavu? Na webu TabataWorkout.cz najdete řadu cviků, které se zaměřují na hubnutí a zpevnění těla. V kombinaci se systémem Tabata uvidíte výsledky poměrně rychle. Nicméně, ideální postavu nezískáte pouze cvičením. Obrovský podíl na celkovém výsledku má strava. Způsob jakým se stravujete rozhoduje o vašem úspěchu či neúspěchu v boji s nadváhou. Pravidelné cvičení, vyvážená strava a  zdravý životní styl je správná cesta k získání vytoužené postavy. Pokud však chcete vaše snažení ještě více urychlit pomůže vám keto dieta.

 

Co je keto dieta?

Většina z Vás si pravděpodobně prošla řadou různých diet. Ale zřejmě bez úspěchu. Někdy je výsledek díky jojo efektu horší než na začátku. Mezi nenásilnou a velmi účinnou dietu, která v posledních letech získává stále více na popularitě je nízko-sacharidová nebo chcete-li ketonová dieta.

 

Jak funguje ketonová dieta?

Konečně dieta, která neslibuje zázraky přes noc, ale ve výsledku funguje skvěle. Dieta je postavena na principu ketózy. Jde o velice jednoduchý princip, kdy tělu omezíte přísun rychlé energie v podobě sacharidů. Tělo si tak začne brát energii z tukových zásob. Proces ketózy se nastartuje, pokud budete přijímat pouze bílkovinná jídla spolu se zeleninou. Nejde o žádnou drastickou dietu, kdy budete celý den hladovět. Jde jen o to vyměnit  sacharidové potraviny za bílkovinné (proteinové) potraviny. Proto, při držení této diety musíte zapomenout na sladkosti, pečivo, těstoviny, rýži, ale také na ochucené jogurty, ovoce a některé druhy zeleniny.

 

Vlastní ketonový jídelníček

Sestavit jídelníček si můžete svépomocí. Hlavním úkolem je omezit sacharidová a nezdravá jídla. Denní příjem sacharidu by se měl zastavit na hodnotě  okolo 25 g. Při běžném způsobu stravování téměř není možné této hodnoty dosáhnout. Většinou je denní příjem sacharidů 10x vyšší. Navíc při nedostatku sacharidů se první dny nebudete cítit příliš dobře. Přece jenom sacharidy nám krásně obalují nervy a teď se jich musíte vzdát. Při troše trpělivosti a za pomocí kalorických tabulek si dokážete sami vytvořit účinný jídelníček.

 

Nicméně, pokud si na vlastní nízko-sacharidový (ketonový) jídelníček netroufáte, svěřte se raději do rukou odborníků. Výživoví poradci mají mnoho zkušeností a dokáži Vám vytvořit jídelníček na míru.

 

Ketomix – ketonová dieta na míru. Jednoduše a za přijatelnou cenu

Pokud si nedokážete vytvořit vlastní jídelníček, nezoufejte. Na Internetu najdete řadu prodejců, kteří nabízejí ketonové diety na míru. Ketomix je ideální volba, která šetří vaše peníze a hlavně čas. Nemusíte obcházet supermarkety a hledat vhodné potraviny. Nemusíte hledat a vařit složité recepty. Zkušení výživoví poradci pro Vás připravili předem nachystané porce s vyváženým poměrem kalorií, živin, vitamínů a ostatních látek potřebných pro zdravé tělo. Příprava porce navíc zabere pouze pár minut.

 

S Ketomix můžete hubnout rychlé, efektivně  a hlavně za přijatelnou cenu.

 

chci vyzkoušet KETOMIX

 


 

KLOUBUS – nová kloubní výživa. Recenze a zkušenosti

 

Kruhový trénink pro ženy s efektivními výsledky

Předchozí článekPoslech hudby zvýší tvůj výkon
Další článekTuristika ve Vysokých Tatrách