Fitness online trénink je zejména v době Covidové velice populární. Na Internetu najdete velké množství tréninkových plánů a fitness online lekcí všeho druhu. Dnes není složité najít si lekce, které vám vyhovují. Avšak převážná většina takových lekcí je zpoplatněná. Za některé zaplatíte férové peníze v řádu nižších stovek korun, ale za některé dáte i desetitisíce korun měsíčně. Otázka je, zda vám tyto programy přinesou požadovaný efekt. Odpověď je jednoduchá. Ne! Sebelepší a jakkoliv drahý plán nebude účinný pokud nebude sami odhodlaní na sobě něco změnit.

Tabata Workout trénink

 

Můžu dělat Tabatu?

Naše Tabata tréninky jsou zdarma, nicméně i přesto nemusí vyhovovat každému. Proto pokud stále nevíte zda jsou naše tréninky dělány i pro vás, odpovězte si na tyto otázky.

  1. Kvůli ostatním povinnostem máte na cvičení málo času, ale i tak chcete být fit?
  2. Preferujete cvičení doma nebo mimo početné skupiny lidí?
  3. Hledáte jednoduché, ale účinné cviky?
  4. Máte přístup k internetu?
  5. Nechcete za online cvičení platit?
  6. Hledáte ve cvičení pestrost. Stereotyp vás nebaví?
  7. Chcete tvarovat tělo a být v dobré kondici?
  8. Nechcete trávit cvičením více času než nezbytně nutné?

 

Máte 8x Ano?

Pokud jste na většinu otázek odpověděli ano, tak věříme, že Tabata tréninky budou vhodné i pro Vás. Mnoho z našich tréninků nevyžaduje žádné pomůcky. Tréninky jsou koncipovány tak, že budete cvičit pouze s vlastní vahou těla. Cviky, které jsou obsaženy v trénincích jsou jednoduché a s řadou z nich jste se setkali už na základní škole. Snad každý z vás už dělal kliky, dřepy nebo skákací panáky. Pokud si však provedením nebudete jistí, nezoufejte a nikam neodcházejte. Přímo v daném tréninku najdete základní popis cviků. A chcete-li se o konkrétním cviku dozvědět více, prozkoumejte náš web TabataWorkout a kategorii cviky

 

Naše Online Tabata tréninky najdete zde v sekci Tabata Workouts – seznam tréninků.

zobrazit přehled online tréninků

Předchozí článekOnline cvičení Tabata Workout – tréninky pro každého
Další článek12 dobrých důvodů, proč cvičit podle Tabata Workouts tréninků