Magazín Tabata Workout přináší online cvičení pro každého, kdo se chce cítit skvěle ve svém těle a chce být fit. Nevíte jak začít cvičit? Nevíte jaké cviky vybrat? Nevadí. Připravili jsem pro Vás sadu Tabata tréninků ze kterých si vybere každý. Chcete získat lepší kondici, tvarovat tělo, zpevnit zadek či dosáhnout sixpacku na břiše? Pokud ano, není nic jednoduššího, než si spustit některý z nabízených tréninků. Stačí pouze kliknout a cvičit! Máme pro vás připraveny Tabaty se cviky s vlastní vahou, kde kromě karimatky na cvičení nebudete potřebovat žádné jiné pomůcky. Nezapomněli jsme ale ani na ty, kteří mají k dispozici činky, švihadlo, hrazdu, balon, apod.

 

Jak na to? Jaký trénink si vybrat?

Nahlédněte do sekce do Tabata Workouts – seznam tréninků. Z nabízeného přehledu si vyberte ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Tréninky jsou zaměřeny na konkrétní svalové partie, na kondici, na posílení celého těla, na mix kardia a síly. V přehledu vždy najdete jaké cviky budete cvičit, jaká je náročnost konkrétní Tabaty a co všechno budete potřebovat. Na TabataWorkout preferujeme hlavně cvičení s vlastní vahou těla, ale díky flexibilitě systému Tabata lze cvičit i s pomůckami jako jsou činky, kettlebell, švihadlo balon atd. Věříme, že si z naší nabídky vyberete. 

Tabata Workout trénink

 

Online trénink zdarma? Ano!

Sada tréninků v sekci Tabata Workouts je opravdu zdarma. Chcete-li cvičit, není nic jednoduššího, než kliknout na tlačítko spustit trénink. Ano, je to tak, už žádné výmluvy, že je kurz drahý nebo fitko příliš daleko. Prostě klikni a cvič!

seznam tréninků Tabata

 

Časovač, cviky, muzika. Vše co potřebujete máte na jednom místě.

Po spuštění konkrétního tréninku máte k dispozici časovač, který je nezbytný pro trénink Tabaty. Přehledně jsou rozepsány cviky pro jednotlivá kola Tabaty. Už nemusíte přemýšlet jaký cvik zvolit a jaký bude následovat. Nechte se jen vést. Pokud nevíte, jak se daný cvik správně provádí, tak níže na stránce naleznete stručný popis cviků. Motivuje Vás hudba? Pokud ano, tak k dispozici máte katalog skladeb, které vás určitě nabudí k lepšímu výkonu. 

Na jedné stránce máte časovač, přehled cviků, popis cviků, popis Tabaty a motivační hudbu. Tedy vše co pro Tabata trénink potřebujete.

Tabata Workout časovač

Ukázka: Tabata Workout – pro pevné a vyrýsované břicho

 

Proč Tabata Workout trénink, když existují další weby s online tréninky

Stále váháte, proč vyzkoušet naše tréninky? Ano, jsme jen další online trénink, kterých je na Internetu nespočet, ale přesto si troufneme říct, že u nás dostanete něco navíc.

  1. Naše Tabaty tréninky jsou vždy otestovány a mnohokrát odcvičeny než je zveřejníme. Youtube je plný Tabata tréninků, ale kolik z nich je použitelných? Některé Tabaty mají v sestavě 7 cviků s vlastní vahou, kde není zapotřebí žádných pomůcek a osmý cvik je mlácení kladivem do pneumatiky. Kde mám vzít doma kladivo a pneumatiku? Jiné časovače nemají akustickou signalizaci a některé neukazují ani časomíru. Příkladů bych mohl uvést mnohem více.
  2. Tabata Workout tréninky fungují v obyčejném internetovém prohlížeči, který spustíte na jakémkoliv zařízení. Nemusíte nic instalovat, povolovat přístupy k poloze, k fotogalerii apod, tak je tomu u mobilních aplikací. Navíc si takovou aplikaci budete muset nainstalovat na všechna zařízení. To u naší webové verze nehrozí. Stačí zadat pouze Tabata Workouts – seznam tréninků , vybrat trénink a cvičit.
  3. Ne každému je po chuti neustále poslouchat hecování a vzdychání dokonale vysportované fitness trenérky ukazující cviky. V našich trénincích je to jen na Vás. Jen vy a boj s časem.
  4. Zdarma. Mnoho online tréninků je zpoplatněných. Ne však u nás. U nás máte vše potřebné a tréninky zdarma.

 

Tak co, jdete do toho?

Pojď na stránku se seznamem tréninků.

otevřít seznam Tabata tréninků

 

Pokud stále váháte proč cvičit podle našich Tabata online tréninků, podívejte se na 12 dobrých důvodů.

Nevíte, zda jsou Online Tabata tréninky vhodné i pro Vás? Odpovězte si na těchto 8 otázek.

Předchozí článekJak často cvičit Tabatu
Další článekJe Tabata online trénink i pro mě? Odpovězte si na tyto otázky