Potřebuje obsah na Váš web?

Vlastníte magazínblog nebo e-shop? Patrně budete souhlasit se rčením, že “content is King” neboli obsah je základem pro úspěšný web. Hledáte legální obsah, kterým naplníte Váš web? My na webu TabataWorkout.cz Vám nabízíme tyto možnosti.

 

Obsah nabízený zdarma:

Pokud uvedete odkaz našeho webu, jméno autora a pokud nezměníte obsah článku, tak Vám zdarma nabízíme k publikaci a k volnému šíření tyto články a videa:

  1. článek volně ke stažení I – Intervalový trénink Tabata

 

Budeme rádi, když nám dáte zpětnou vazbu a informujete nás o nasazení článku na Vašem webu.

 

Napíšeme článek:

Víme, že pravidelně zásobovat čtenáře novým obsahem je nelehký úkol. Kvůli neaktualizovanému obsahu už zanikla řada potenciálně kvalitních webů. Napíšeme za Vás článek na jakékoli téma, které je podobné našemu webu.

 

Chcete-li vědět více neváhejte se nás zeptat. Napište nám na redakce@tabataworkout.cz

 

Vytvoříme video:

Hlavním cílem našeho webu je produkce časovačů pro intervalové tréninky. Věnujeme se Tabata časovačům, protože Tabatu považujeme za efektivní způsob cvičení.

Kromě Tabata časovačů dokážeme vyrobit časovač dle vašich představ. Chcete cvičit podle Vámi definovaných cviků, chcete změnit intervaly? Není problém. Video uděláme podle vašich představ. Upravíme pozadí, změníme logo a Vy tak získáte originální časovač, který můžete využít dle Vašeho uvážení.

Tabata časovače na míru lze využít k mnoha účelům. Například jako originální fitness dárek nebo jako reklamní sdělení s přidanou hodnotou.

Chci vědět více

 

Bližší informace Vám i rádi zašleme. Zeptejte se nás na: redakce@tabataworkout.cz