Jak cvičit v karanténě? Vyzkoušejte prkno.

Zavřeli Vám posilovnu a nemáte kde cvičit? Co dělat, abychom se udrželi fit během koronakrize? Pokud chcete dále cvičit, ale vaše oblíbené fitko, klub, crossfit skupina je zavřená, máme pro Vás řešení.

 

Vyzkoušejte systém, který je efektivní, časově nenáročný a hlavně vás nebude stát ani korunu. Záleží jen na vašem odhodlání a morálce. Pokud stále nemáte ponětí o čem mluvím, napovím vám. Jedná se o jeden z nejúčinnějších intervalových tréninků, během kterého si i ti nejtrénovanější sáhnou často na dno svých sil. Jedna série trvá pouze 4 minuty!
Jak už asi tušíte jedná se o systém Tataba.

 

Jak cvičit v karanténě Vyzkoušejte prkno

 

V době, kdy jsou naše sportovní aktivity omezeny, Tabata je vhodný systém jak cvičit doma. Tabata Vás udrží během koronakrize fit a budete se cítit stále plní energie. Ti, pro které je zdravý životní styl a cvičení nepostradatelnou součástí každodenního života, nebudou mít díky Tabatě pocit, že doma pomalu začínají obrůstat mechem.

 


Feminus banner

 

Když už víte, co je ideální cvičení v době karantény, asi byste také chtěli vědět jak na to? Slovy klasika bych řekl tato slova “máte štěstí, že jdu kolem”. Ano, právě zde na webu TatabaWorkout najdete vše co potřebujete k tomuto cvičení. Stačí se na tomto webu jen porozhlédnout. Najdete zde účinné cviky, které jsou vhodné pro rychlý progres, pro vybudování kondice i pro získání svalové hmoty. Jde o cvičení s vlastní vahou, takže nebudete potřebovat žádné pomůcky. Jsme si vědomí, že každý intervalový trénink potřebuje časovač. I na to jsme mysleli. Vytvořili jsme Tabata časovače, které vás provedou celým cvičením. Budete vědět, co cvičit, jak dlouho cvičit a jak dlouho odpočívat.
Pokud chcete opravdu cvičit, tak u nás nenajdete důvod proč to nejde. Vše máte připraveno na webu TabataWorkout a zabaleno “v dárkovém balení”. Jo, a samozřejmě vše je zdarma.

 

Koronavirus nás může zbrzdit, ale ne zastavit!

 

Pozor: Samozřejmě, pokud se necítíte fit, vyvarujte se všem sportovním aktivitám včetně Tabaty.

 

 

 


Možná tě bude zajímat i…

Koronavirus: 8 nejlepších cviků

Tabata – izometrické cviky

Jak vybrat účinnou kloubní výživu?

Cviky pro Tabata trénink

Statický klik – pro štíhlý a pevný pas

Prkno – ideální cvik na břišní svaly

Jak cvičit Tabatu

Tabata časovače

8 jednoduchých cviků s vlastní váhou