Jak tvoříme Tabata časovače na míru?

Tabata časovače na míru tvoříme dle požadavku klienta. Pokud již víte k jakému účelu toto video využijete, neváhejte nás kontaktovat na adrese redakce@tabataworkout.cz a my Vám poskytneme potřebné informace.

Individuální časovače vytváříme dle našich předem vytvořených šablon, ale stavíme je i čistě na zelené louce. V nabídce máme základní verzi a rozšířenou verzi.

 

Základní verze:

Vámi definovaný časovač implementujeme do naší připravené šablony. Úpravy spočívají ve změně cviků, změně pozadí, změně fontů a barvy písma. Do časovače lze přidat další texty, reklamní sdělení, kontaktní údaje nebo přání k významné události. Samozřejmostí je vaše logo. Avšak prostor pro tyto prvky je lehce omezen. Tyto informace můžete zadat před nebo za Tabata časovač. Bližší specifikaci o rozložení časových oken najdete v tomto pdf souboru.

Jako šablonu využíváme tento Tabata časovač, storyboard.

Video dokážeme zhotovit v české i anglické verzi. Záleží na Vás jestli nám dodáte fonty, grafiku na pozadí a barvu textů nebo necháte tento návrh na nás.

Důležité: v základní verzi pro označení cviků používáme pouze textové vyjádření. Ikony (postavičky) nabízíme v naší rozšířené verzi.

 

Rozšířená verze:

Tyto časovače vytváříme individuálně dle přání zákazníka. Chcete změnit intervaly, vložit Vaše vlastní fotografie, Vaší hudbu? Není problém. Stačí vše prokonzultovat, my Vám zašleme návrh a pokud s nim budete souhlasit, pustíme se do práce.

 

Technická specifikace

Minimální délka videa je 4 minuty. Video poskytujeme v HD kvalitě s rozlišením 1920 x 1080 px a snímkováním 25p.

Audio složka je tvořena akustickou signalizací, která odděluje intervaly. Z důvodů autorských práv do časovačů neumisťuje licencovanou hudbu. Avšak lze použít legální hudbu pod licencí Creative Common CC.

 

Máte-li zájem o výrobu časovače, neváhejte nás požádat o další informace a cenovou kalkulaci.