Proč Tabata časovače na míru?

Naše Tabata časovače na míru mohou mít řadu využití. Mohou být pěkným dárkem, ale taky originálním reklamním sdělením.

Dle požadavku zákazníka dokážeme vyrobit Tabata časovač, který ušijeme na míru. Do časovače implementujeme Váš oblíbený seznam cviků, přidáme vaše texty, vložíme logo a reklamní sdělení v českém nebo anglickém jazyce.

 

Příklady využití Tabata časovačů na míru

Dárek – nechte si vyrobit časovač pro vaše blízké nebo kolegy. Jsou vaši kolegové sportovně zaměření? Mají rádi výzvy a pečují o své zdraví? Dejte jim dárek v podobě Tabata časovače s přáním. Namixujte pro ně koktejl těch nejlepších cviků.

 

Časovač do fitness center – vlastníte fitness centrum nebo crossfit tělocvičnu? Buďte originální a nechte si na svých obrazovkách ve čtyřminutových smyčkách přehrávat Tabatu s  předdefinovanými cviky. Vždy se najde někdo, kdo si Tabatu vyzkouší.

 

Reklamní sdělení s přidanou hodnotou – hledáte způsob jak přilákat klienty na Váš intervalový trénink? Vystupte z davu a buďte originální. Zašlete zájemcům Tabata časovač s reklamním sdělením. Do časovače vložíme kontaktní údaje, vaše logo k lepší identifikaci firmy nebo tělocvičny a další marketingové prvky, které mají za cíl přilákat nové klienty do vašeho klubu. Nechte své klienty vyzkoušet si Tabatu nejprve doma.

 

Bližší informace k Tabata časovačům na míru

Bližší specifikaci ohledně výroby časovačů najdete zde Jak tvoříme Tabata časovače na míru?

 

Kontaktujte nás na adrese redakce@tabataworkout.cz a my Vám poskytneme bližší informace a uděláme cenovou kalkulaci na základě vašich požadavků. Ke všem poptávkám přistupujeme individuálně s cílem maximalizovat spokojenost zákazníka.

 

 

Pro představu si můžete stáhnout Storyboard se specifikací pro základní verzi úprav.

chci stáhnout storyboard