Hledáte nejlepší způsoby jak zhubnout, nebo vytvarovat tělo? V tom případě jste na těchto stránkách správně. Nicméně i když cvičíte jen s vlastní váhou, vaše klouby a vazy dostávají zabrat. Pokud aktivně sportujete, bolesti kloubů či vazů se nevyhnete. Pokud chcete bolesti zabránit, zaměřte se na správný strečink a protažení. Mezi druh sportu (či regenerace), který vaše klouby určitě přivítají, patří plavání. Voda nadnáší a podpírá vaše klouby, zbavuje je váhy a díky tomu je plavání výborný způsob jak udržovat klouby v pohybu, posilovat svaly a tím pomoci kloubům se zbavit napětí. Mezi další způsoby, jak klouby a vazy preventivně ochránit, či se zbavit bolesti, patří kloubní výživa.

Určitě jste jich několik již vyzkoušeli. Jak si ale z té záplavy doplňků stravy vybrat opravdu účinnou kloubní výživu? Nikdo přece nechce vyhazovat peníze oknem.

V dnešním článku se podívám na český výrobek na podporu kloubů a vazů s výstižným názvem KLOUBUS (více na www.kloubus.cz).

 

Proč KLOUBUS?

Doplněk stravy na podporu kloubů, vazů a celého pohybového ústrojí. V denní dávce je obsaženo 13 účinných látek s ověřenými účinky na vaše klouby. Produkt se vyrábí u nás v České republice a je laboratorně testován.

 

Jaké je složení produktu KLOUBUS?

Složení je u kloubní výživy to nejdůležitější.

Pokud se v oblasti kloubní výživy orientujete a znáte účinné látky pro podporu kloubů a vazů, složení produktu pro vás bude příjemné překvapení.

KLOUBUS obsahuje všechny ověřené látky, jako jsou hydrolyzovaný kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM, Vitamín C, kyselinu hyaluronovou, zinek, vitamín D3, biotin, l-leucin a hořčík.

 

Jak se užívá?

V balení produktu KLOUBUS najdete 30 sáčků. Každý z nich obsahuje 9 g účinných látek. Obsah sáčku nasypete do suché sklenice, přilijete 250 ml vody, promícháte a vypijete.

I vzhledem k vysokému obsahu látek se podařilo zachovat příjemnou a svěží grepovou chuť.

 

Pro koho je vhodný?

KLOUBUS je určen pro všechny, které trápí bolest kloubů či vazů a pro ty, kteří hledají přípravek pro prevenci kloubních onemocnění jako je artritida či artróza.

Dále je vhodnou alternativou pro zákazníky užívající kloubní přípravky určené pro koně. Tyto preparáty bývají často účinné, mají však pro lidi horší vstřebatelnost, nepříjemnou chuť a obsahují pomocné látky, které mohou lidem způsobovat alergie či jiné problémy. KLOUBUS obsahuje stejné látky, které jsou však určené lidem. Proto je zde upravena forma látek i samotné dávkování.

Jak vybrat účinnou kloubní výživu

 

Kloubní výživa Kloubus. Jaké jsou účinky produktu?

KLOUBUS je na trhu poměrně krátkou dobu, i tak ale můžeme najít první pozitivní recenze na tento český produkt. Pochvalují si ho jednak sportovci a kulturisté, kterým se po jeho užívání snížila bolest úponů a kloubů.

Dle zkušeností zákazníků pomáhá i při artritidě 2. a 3. stupně, kde KLOUBUS snižuje bolest a zlepšuje celkovou pohyblivost těla.

Jak správně pečovat o klouby

Kloubní výživa Kloubus. Jaká je cena produktu?

Měsíční kůra produktu KLOUBUS vyjde na 650 kč. Pokud si zakoupíte balíček 2, či více kusů, neplatíte poštovné a máte tak dopravu zdarma. Denní dávka vás vyjde na 22 kč (více na www.kloubus.cz).

 

Závěr a kde je možno objednat?

Musíme uznat, že KLOUBUS patří mezi to nejlepší, co se dá na českém trhu kloubní výživy sehnat. Vzhledem ke svému silnému složení (9 gramů účinných látek) se s ním nemůžou srovnávat ostatní produkty v tabletách, kde je obsah účinných látek několikrát nižší. V neposlední řadě musíme vyzdvihnout, že se jedná o ryze český produkt.

Pokud Vás produkt KLOUBUS zaujal, podívejte se na oficiální stránky výrobce a distributora, kde si můžete i balení objednat. Více zde na www.kloubus.cz.

vyzkouším KLOUBUS

 

 

 

Předchozí článekProč cvičit s vlastní váhou těla
Další článekKruhový trénink pro ženy s efektivními výsledky